E2 g4: Gwarek Zabrze - MKS Zaborze/ E2 g6: MKS Zaborze - GSF Gliwice

W najbliższy piątek i wtorek rozegramy dwa mecze ligowe. Zawodnicy, którzy są powołani na mecz piątkowy, są zwolnieni z 3 ostatnich godzin. lekcyjnych .Po lekcji o godz. 12.15 chłopacy zostaną zwolnieni i udadzą się do domu by odpowiednio przygotować się do meczu. Pozostali zawodnicy mają normalny trening szkolny. Zawodnicy powołani na mecz zabierają ze sobą oba komplety strojów Cuna, zielone getry, obuwie na nawierzchnię sztuczną, naturalną, OCHRANIACZE, legitymację/dokument ze zdjęciem oraz rodzice mają OBOWIĄZEK potwierdzenia udziału swojego dziecka w meczu oraz zrozumienia zwolnienia z treningu szkolnego do czwartku do godz. 18.00.

E2 g4 Gwarek Zabrzee - MKS Zaborze, 21.09, godz. 19:00, zbiórka 18:30 przy boisku na ul. Bytomskiej 1000 w Zabrzu.

Kadra:

Anioł Łukasz,Chmiel Daniel, Cygan Dominik, Musioł Kamil, Omyła Szymon, Orlikowski Jakub, Palica Błażej, Pieter Max, Wieczorek Szymon, Zemsta Jakub, Zieliński Mikołaj.

E2 g6 MKS Zaborze - GSF Gliwice, 25.09, godz. 17:00, zbiórka 16:30 przy budynku klubowym.

Kadra:

Bensz Maksymilian, Chmiel Daniel, Grabowski Jakub, Kowalski Bartek, Maliński Maks, Nowak Radosław, Omyła Szymon, Pieter Max, Posmyk Marek, Stachelski Konrad, Szewczyk Aleksander, Zemsta Jakub,