Dzień dziecka + Turniej Chudów

Sobotnie popołudnie spędzimy na naszym obiekcie. Wszystkich zawodników naszego klubu zapraszam na godzinę 14:15. Do godziny 15, będziemy wspólnie grac w piłkę pod okiem trenera. W późniejszych godzinach, dzieci wraz z rodzicami będą mogły korzystać z atrakcji które będą na naszym obiekcie. Zapraszam WSZYTSKIE dzieci naszego rocznika w koszulkach biało zielonych.

Niedzielny turniej rozegramy na boisku Gwiazdy w Chudowie. Wszyscy powołani zawodnicy zabierają ze sobą, oba komplety strojów Cuna, zielone getry, obuwie na naturalną trawe, ochraniacze, zdrowe jedzenie oraz opłatę na wpisowe (200 zł podzielone na ilość zawodników). Obecność zawodnika na meczu proszę potwierdzić do soboty do godz 15.00.

Kadra, zbiórka 9:40 Chudów, ul. Zabrska 18:

Anioł Łukasz, Bensz Maksymilian, Chmiel Daniel, Omyła Szymon, Orlikowski Jakub, Maliński Maks, Pieter Max, Wieczorek Szymon, Zemsta Jakub.

Lista rezerwowych (W razie zwolnienia się miejsca z kadry, informacja smsowo):

Szewczyk Aleksander, Kowalski Bartek