E2: MKS Zaborze - Górnik Zabrze, LKS 35 Bujaków - MKS Zaborze

Kadra na mecz z Górnikiem Zabrze. Zbiórka w poniedziałek o 16:45 na boisku naturalnym MKSu Zaborze. Zabieramy oba komplety strojów cuna(również bramkarze)+ bluza cuna+ obuwie na boisko naturalne, sztuczne + ochraniacze i legitymację:

Anioł Łukasz, Bensz Maksymilian, Chmiel Daniel Cygan Dominik, Orlikowski Jakub, Omyła Szymon, Maliński Maks Musioł Kamil, Pieter Max, Wieczorek Szymon.

Osoby powołane na mecz są zobowiązane potwierdzić udział zawodnika do niedzieli do godz. 20.00- sms'owo.

Kadra na mecz z LKS 35 Bujaków. Zbiórka w środę o 16:45 na boisku w Bujakowie. Adres: Mikołów ul. Szkolna 1. Zabieramy oba komplety strojów cuna(również bramkarze)+ bluza cuna+ obuwie na boisko naturalne, sztuczne + ochraniacze i legitymację:

Anioł Łukasz, Bensz Maksymilian, Chmiel Daniel Cygan Dominik, Omyła Szymon Orlikowski Jakub, Maliński Maks, Musioł Kamil, Palica Błażej, Pieter Max, Szewczyk Aleksander, Wieczorek Szymon, Zemsta Jakub.

Osoby powołane na mecz są zobowiązane potwierdzić udział zawodnika do wtorku do godz. 20.00- sms'owo.