Halowa Liga Podokręgu Zabrze (24.02) - Informacje

W najbliższą sobotę rozegramy turniej Halowej Ligi Podokręgu Zabrze. Nasze dwie drużyny rozgrywać będą mecze w tym samym czasie w dwóch różnych halach: Sośnicowice i Poniszowice. W zawodach będzie pomagał trener juniorów- Robert Szaruga. Każdy z zawodników zabiera oba komplety strojów, obuwie na hale, białe i zielone skarpety oraz legitymację/ dowód. Ze względu na małą ilość osób, obecność proszę potwierdzać jak najszybciej by dokonywać ewentualnych roszad. Za turniej nic nie płacimy.

Sośnicowice, ul. Gimnazjalna 6. 24.02 12:00 - 15:00 (11:40)

Anioł Gabriel, Bensz Maksymilian, Głażewski Adam, Kowalski Bartek, Kur Olivier, Maliński Maks, Szewczyk Olek, Żabiński Bartek

Poniszowice, ul. Gliwicka 34.  24.02 11:30-14:00 (Zbiórka 11:20)

Anioł Łukasz, Chmiel Daniel, Cygan Dominik, Orlikowski Jakub, Pieter Max, Posmyk Marek, Palica Błażej, Wieczorek Szymon.