Jedziemy na mecz - Tychy (18.06)

W niedziele jedziemy na długo wyczekiwany wyjazd. Większość naszych piłkarzy plus opiekunowie, wyjeżdża na mecz Młodzieżowych Mistrzostw Europy U 21 do Tych na pojedynek: Niemcy - Czechy. Każdy z zawodników naszej drużyny ubiera obowiązkowo koszulkę biało - zieloną. Zbiórka osób które jadą jest wyznaczona w niedzielę na godzinę 15:50 pod budynkiem klubowym. Opłata zawodników i opiekunów za przejazd na mecz wynosi 17 zł i będzie zbierana bezpośrednio przed wyjazdem. Powrót przewidywany jest na godzinę 21.

Osoby, które mają bilet:

Orlikowski, Kowalski, Stachelski, Bensz, Telbyło, Pieter, Głażewski, Szewczyk, Grabowski, Anioł Ł. Cygan, Chmiel, Musioł, Palica, Posmyk, Zemsta, Omyła, Wieczorek.

Opiekunowie:

Pakuła, Janikowska, Musioł, Szewczyk, Głażewski, Pieter, Wieczorek, Stachelski i Orlikowski.