Jedziemy na obóz- Chabsko 2017

Już w sobotę po zakończeniu roku szkolnego zawodnicy z rocznika 2009 udadzą się na wakacyjny obóz do ośrodka Heaven w Chabsku. 24 czerwca o godzinie 7:40 zwodnicy spotykają się obok boiska ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Wyciska. W tym okresie nasi piłkarze będą trenować dwa razy dziennie na miejscowych obiektach. Poza atrakcjami związanymi z podnoszeniem umiejętności piłkarskich, nasza drużyna rozegra spotkanie sparingowe. W obrębie ośrodka mamy do dyspozycji olbrzymią przestrzeń, idealną do zorganizowania zajęć w grupach jak i wypełnienia wolnego czasu na różnego rodzaju zabawach. Kolejną atrakcją naszego obozu będzie dwudniowa wycieczka do Torunia.  Podążymy szlakiem Mikołaja Kopernika. Czy komuś uda się zatrzymać słońce i ruszyć ziemię ? Wszystkiego dowiemy się zagryzając toruńskie pierniki. Żeby jednak skosztować toruńskiego piernika będzie trzeba go upiec. Tym sposobem poznaliście plan na dwudniową wycieczkę. Nocować będziemy w dwugwiazdkowym hotelu znajdującym się na obrzeżach Torunia. Telefon komórkowy chłopakom jest dawany na własną odpowiedzialność- każdy z chłopaków będzie miał godzinę dziennie na kontakt z rodziną. Każdy z uczestników poza rzeczami potrzebnymi do codziennego życia, musi zabrać ze sobą:

- Sprzęt treningowy + obuwie sportowe.

- Klapki + ręcznik do toalety codziennej(najlepiej dwa) plus ręcznik na plażę

- Kąpielówki + czpka.

- Sprzęt meczowy Cuna (moro+ pasiaki) +  plecak klubowy + bluza klubowa (sprzęt treningowy będzie co drugi dzień prany)

- Karta obozowa.

- Leki dzieci zażywają samodzielnie, trener kontroluje czy lekarstwo zostało zażyte.

- Sugerowane kieszonkowe: 100 - 150 zł.

W razie jakich kol wiek pytań proszę się kontaktować z trenerem.