Józefka Chorzów Cup

Ostatnie halowe zmagania w tym sezonie zimowym przyszło nam rozegrać na turnieju organizowanym przez Józefkę Chorzów. Poza dwiema drużynami gospodarzy, zagrali również zawodnicy MKSu Zaborze, GTV Stadion Śląski oraz Gwiazdy Ruda Śląska. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja miejscowa.

eMKeSiacy swoje mecze rozgrywali systemem każdy z każdym grając po 20 minut. Pierwszy mecz z gospodarzami, który nasz tradycją jest zawsze troszkę odpale, został i tak zdominowany przez naszych młodych adeptów.

Wielka frajda i polot w grze był również widoczny w meczach z GTV Stadionem Śląskim i drugą drużyną gospodarzy. W tych dwóch meczach naszą dominację może opisać to że strzelamy aż 15 bramek, nie tracąc żadnej!

Ostatni mecz z drużyną Gwiazdy Ruda Śląska był pokazem naszych sił... Niestety dopiero od 2 minuty spotkania. Pomimo mocnego początku Rudzian w pierwszych dwóch minutach meczu, to Zaborzanie przez resztę meczu niepodzielnie dominowali na placu gry. Niestety w tym meczu szfankowała skuteczność która w poprzednich spotkaniach była naszym atutem. Jednak poziom gry jaki zaprezentowali nasi Żacy, był bardzo dobry!

Brawa dla całej drużyny, za kolejny dobry turniej w tym roku. Bilans bramkowy 20:4 mówi sam za siebie