Koszulki - przymiarki

W tym tygodniu zamawiać będziemy nowe stroje dla naszego rocznika. Wszyscy zawodnicy, którzy nie dokonali jeszcze przymiarki, są proszeni by po treningach udać się wraz z rodzicami do trenera w celu dokonania wyboru rozmiaru. Każdy z zawodników musi posiadać klubowy sprzęt. Posiadamy pełną rozmiarówkę dziecięcą. Zamówienie będzie się składać z dwóch koszulek (moro- widoczne na zdjęciu oraz pasiak klubowy) i spodenek, które będą kompatybilne z oboma koszulkami. Jednocześnie prosimy o wpłacanie pieniędzy za w/w sprzęt w kwocie:

Dla zawodników, którzy rozpoczęli swoje treningi do końca września: 110 zł - Dofinansowane będę te komplety, których rodzice opłacili wszystkie bieżące składki.

Dla zawodników, którzy rozpoczęli swoje treningi z początkiem października: 130 zł

Pieniążki proszę wpłacać u kierownika Artura.