Liga Żaka F1 - AP Gliwice (14.10)

Podokręg ponownie przydzielił nas do Ligi żaka z drużyną AP Gliwice. W najbliższą sobotę, rozegramy tam 3 mecze (wystawiamy 2 drużyny). Zawodnicy wyznaczeni na zbiórkę, spotykają się o 14:15 na boisku w Gliwicach przy ul. Niezapominajki 8. Każdy z zawodników ma mieć ze sobą oba komplety strojów (podział drużyn na miejscu), obuwie na naturalne boisko oraz zdrową żywność. Obecność potwierdzamy sms'owo do czwartku do 20:00.

Kadra:

Anioł Gabriel, Anioł Łukasz, Bensz Maksymilian, Chmiel Daniel, Cygan Dominik, Głażewski Adam, Grabowski Jakub, Kowalski Bartek, Musioł Kamil, Nowak Radek, Omyła Szymon, Orlikowski Jakub, Pieter Max, Posmyk Marek, Stachelski Konrad, Szewczyk Olek, Wieczorek Szymon, Żabiński Bartek i Zemsta Jakub