Liga Żaka - Zabrze, ul. Lompy (3.06) + Dzień Dziecka

W sobotę rozegramy kolejny turniej ligi żaka. Turniej rozegrany będzie na w Zabrzu przy ul. Lompy.godz. 16.00 - 18.10 (zbiórka 15.50).Zawodnicy wyznaczeni na turniej potwierdzają swoją obecność sms'owou trenera, zabierają ze sobą obuwie na naturalną trawę, oraz stroje biało zielone oraz moro.

Kadra:

Anioł Gabryś, Chmiel Daniel, Cygan Dominik, Grabowski Jakub, Musioł Kamil, Omyła Szymon, Orlikowski Jakub, Palica Błażej, Pieter Max, Stachelski Konrad,Wieczorek Szymon, Zemsta Jakub.

Wszystkich naszych zawodników zapraszam na imprezę z okazji dnia dziecka która w sobotę od godz. 11.30 będzie odbywać się na naszych obiektach klubowych.

03.06.17 Sobota - Zapraszamy wszystkich na festyn z okazji Dnia Dziecka organizowany przez nasz klub dla wszystkich naszych zawodników z rodzinami. Zaczynamy około godz 11.00 mecz ligowy rocznika 2003, potem mecze miedzy sobą najmłodszych 2011,2010, 2009, 2008, 2007, na trawie, od rocznika 2006 w dół planowane są mecze dzikich drużyn na boisku ze sztuczną nawierzchnią, do trenerów należy też organizacja siatkówki plażowej, o 16 derby seniorów MKS - Pawłów, a zaraz po mecz pomiędzy rodzicami i zaproszonymi gośćmi (proszę się zgłaszać z rodziców kto chętny mile widziane panie), przez cały czas do dyspozycji najmłodszych będzie trochę atrakcji tzn dmuchańce, koniki, malowanie włosów, stoiska z zabawkami, wata cukrowa, kiełbaska z grilla,i zabawy i konkursy dla dzieci, na końcu DJ.