Mecze ligowe E2 g4: Górnik Zabrze - MKS Zaborze/ E2 g6: AP Team Gliwice - MKS Zaborze

W najbliższy piątek i sobotę rozegramy dwa mecze ligowe, oba na wyjeździe. Zawodnicy, którzy są powołani na mecz piątkowy, są zwolnieni z treningu szkolnego i po zakończonych zajęciach dydaktycznych udadzą się do domu by odpowiednio przygotować się do meczu. Pozostali zawodnicy mają normalny trening szkolny. Zawodnicy powołani na mecz zabierają ze sobą oba komplety strojów Cuna, zielone getry, obuwie na nawierzchnię naturalną, legitymację/dokument ze zdjęciem oraz rodzice mają OBOWIĄZEK potwierdzenia udziału swojego dziecka w meczu oraz zrozumienia zwolnienia z treningu szkolnego do czwartku do godz. 18.00.

E2 g4 Górnik Zabrze - MKS Zaborze, 14.09, godz. 18:00, zbiórka 17:30 przy boisku na ul. Jaskółcza 40 w Zabrzu.

Kadra:

Anioł Łukasz, Chmiel Daniel, Cygan Dominik, Musioł Kamil, Omyła Szymon, Orlikowski Jakub, Palica Błażej, Pieter Max, Wieczorek Szymon, Zemsta Jakub, Zieliński Mikołaj.

E2 g6 AP Team Gliwice - MKS Zaborze, 14.09, godz. 9:00, zbiórka 8:30 przy boisku na ul. Sikornik 43 w Gliwicach.

Kadra:

Anioł Łukasz, Bensz Maksymilian, Grabowski Jakub, Kowalski Bartek, Maliński Maks, Musioł Kamil, Nowak Radosław, Palica Błażej, Pieter Max, Posmyk Marek, Stachelski Konrad, Szewczyk Aleksander,