Obóz Zimowy - Ustroń 2017 informacje.

W II tygodniu ferii zawodnicy z rocznika 2009 udadzą się na zgrupowanie zimowe do ośrodka Ondraszek w Ustroniu. 22 stycznia o godzinie 10.15 zwodnicy spotykają się obok boiska ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Wyciska. W okresie 22-28 stycznia nasi piłkarze będą trenować dwa razy dziennie (11.30 i 17.30)na miejscowych obiektach. Poza atrakcjami związanymi z podnoszeniem umiejętności piłkarskich, nasza drużyna rozegra spotkanie sparingowe oraz odbędzie wyjazd do Aquaparku Gołębiewski (Dopłata 8 zł). Dodatkowo chłopaki poznają uroki Ustronia. Na obozie panuje zakaz używania tabletu, a telefon komórkowy chłopakom jest dawany na własną odpowiedzialność- każdy z chłopaków będzie miał godzinę dziennie na kontakt z rodziną. Całość wpłaty za obóz musi być uregulowana do czwartku na konto na który została wysłana zaliczka. Każdy z uczestników poza rzeczami potrzebnymi do codziennego życia, musi zabrać ze sobą:

- Sprzęt treningowy (hala) + obuwie sportowe.

- Buty zimowe + kurtkę zimowa + spodnie zimowe + rękawiczki oraz czapkę.

- Ręczniki + klapki oraz kąpielówki.

- Sprzęt meczowy Cuna (moro+ pasiaki) + czapka klubowa oraz plecak klubowy.

- Karta obozowa.

- Sugerowane kieszonkowe: 70-100 zł.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt trenera Pakuła 511 636 678. Osoby, które jadą na obóz: