Czwartkowy i sobotni trening- odwołany ! Środa 30.11 - Sparing

W związku z meczem ligowym piłkarzy ręcznych(środa) i zawodami gimnastycznymi (czwartek-niedziela) hala Pogoń Zabrze odwołała treningi w tym okresie. Jednakże, część naszych zawodników weźmie udział w meczu kontrolnym z drużyną MultiSportu Zabrze. Zbiórka wyznaczonych zawodników jest na godz. 16:20(pierwsza grupa) i 17.20 (druga grupa) pod halą MultiSport Zabrze, przy ul. Gagarina 2. Każda drużyna zagra wartościowy godzinny sparing. Zawodnicy zabierają swój sprzęt sportowy, a rodzice którzy chcą obejrzeć sparing są proszeni o obuwie zmienne. Warunkiem udziału syna w sparingu jest potwierdzenie smsem jego obecność trenerowi.

Zawodnicy powołani:

Grupa I(16.20): Anioł Łukasz, Cygan Dominik, Domański Grzegorz, Duda Bartek, Gajewski Jakub, Głażewski Adam, Grabowski Jakub, Jakubaszek Dominik, Maliński Maks i Omyła Szymon

Grupa II(17.20): Palica Błażej, Posmyk Marek, Skowronek Filip, Smilgin Antek, Stachelski Konrad, Szewczyk Olek, Szychowski Filip, Telbyło Błażej i Wieczorek Szymon.