Dwa turnieje w jeden dzień - Gol Championship

Sobotni deszczowy dzień został zdominowany przez piłkarzy MKSu Zaborze na turnieju w Bieruniu. Dwie grupy naszych podopiecznych zdecydowało się uczestniczyć w rozgrywkach organizowanych przez klub Gol Bieruń. Grupa poranna i popołudniowa zaprezentowały się z bardzo dobrej strony.

Grupa poranna, rozpoczęła rozgrywki z wysokiego "C", gdyż rozgrywki grupowe przeszła jak burza dominując w każdym spotkaniu i pokazując kawał zaangażowanie, konsekwencje i duże zdolności indywidualne. Mecz czwarty i piąty pokazał ponownie duży wachlarz możliwości piłkarskich. Jednakże, wraz z zmęczeniem przytrafiały się również i błędy indywidualne, które przeciwnik wykorzystał bez skrupułów. Pomimo, tego gra ofensywna i tak mogła napawać optymizmem, gdyż sporo tworzyliśmy wiele okazji bramkowych, w których zabrakło konsekwencji pod bramką przeciwnika.

Grupa popołudniowa w przeciwieństwie do kolegów z "porannej zmiany" rozkręcała się wraz z trwaniem turnieju. Po pierwszym meczu i ciężkiej przeprawie,  każde kolejne spotkanie pokazało, że da się grać jak równy z równym. Każdy kolejny mecz okazywał się lepszy w naszym wykonaniu i chłopaki pokazali, że piłka nożna w naszym wykonaniu jest coraz lepsza.

Brawa dla wszystkich uczestników !