Turniej halowy "GOL-CHAMPIONSHIP” - 18.03

Turniej halowy "GOL-CHAMPIONSHIP”  - 18.03

W najbliższą sobotę dwie nasze reprezentacje będą miały okazje, zaprezentować na halowym turnieju organizowanym przez UKS "GOL" Bieruń. Zawodnicy powołani na turniej mają obowiązek zabrać ze sobą obuwie halowe, stroje Cuna (moro+pasiaki), legitymacje oraz wpisowe na turniej (300 zł podzielone na ilość osób). Turniej odbędzie się w Halli Sportowej G-1 przy ul. Warszawskiej 294 w Bieruniu. Grupa poranna zbiórkę ma wyznaczoną na godzinę 8.00, natomiast grupa popołudniowa na 14:00. Obecność zawodnika proszę potwierdzić sms'owo.

Grupa poranna godz. 8:00:

Anioł Łukasz, Chmiel Daniel, Musioł Kamil, Omyła Szymon, Orlikowski Jakub, Palica Błażej, Pieter Max, Wieczorek Szymon i Zemsta Jakub.

Grupa popołudniowa godz. 14:00:

Cygan Dominik, Gajewski Kuba, Głażewski Adam, Grabowski Jakub, Kowalski Bartek, Maliński Maks, Posmyk Marek, Smilgin Antoni, Stachelski Konrad, Szewczyk Olek, Telbyło Błażej i Szychowski Filip.

Regulamin:

1.     ZASADY GRY:

Ø  Liczba zawodników:

·       Rocznik 2003, 2004, 2005, 2006, gramy 4 + 1,

·       Rocznik 2007, 2008 gramy 5 + 1,

·       Rocznik 2009 gramy 4 + 1 na 2/3 hali,

·       Rocznik 2010 gramy 3 vs 3,

·       Rocznik 2011 gramy  2 x 3 vs 3 – tzn. że każdy mecz jest podzielony na 2 małe boiska i w jednym czasie gra 6 osób z każdej drużyny.

·       CZAS GRY 1 x 14 minut lub 13 minut (każdy zespół rozegra min. 5 meczy)

Ø  drużyna składa się z max. 12 zawodników.

Ø  bramkarz wprowadza piłkę dowolnie, natomiast jego pierwsze podanie nie może być zagrane na połowę przeciwnika.

Ø  aut – nogą, z linii, piłka stoi w miejscu. Nie ma bramki bezpośrednio z autu. Przeciwnik w odległości 5 metrów.

Ø  rzuty wolne bezpośrednie przeciwnik w odległości 5 metrów,

Ø  kary wychowawcze 2 min (brutalny, taktyczny faul, przebywanie większej

ilości zawodników na boisku, inne przewinienia), po stracie gola – kara

anulowana,

Ø  nie ma spalonych,

Ø na hali zabrania się gry wślizgiem,

Ø zabrania się bramkarzowi chwytania piłki rękami zagranej nogą przez zawodnika własnej drużyny – dotyczy 2003 - 2006

Ø  bramkarz dowolnie wznawia grę,

Ø  przypomina się opiekunom, że przed rozpoczęciem meczu należy drużynę ustawić na środku boiska w celu powitania przeciwnika oraz sędziego, a po zakończonym meczu należy nie zapomnieć o sportowym podziękowaniu za pojedynek zawodnikom drużyny przeciwnej,

Ø  JEŚLI W DRUŻYNIE WYSTĄPI ZAWODNIK NIEUPRAWNIONY (tzn. starszy niż kategoria wiekowa danego turnieju) TO DRUŻYNA ZOSTANIE ZDYSKWALIFIKOWANA BEZ MOŻLIWOŚCI KONTYNUACJI ROZGRYWEK.

WSZELKIE PRZYPADKI NIE OBJĘTE REGULAMINEM ROZSTRZYGA ORGANIZATOr

ORGANIZATOR NIE UBEZPIECZA STARTUJĄCYCH I NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA EWENTUALNE NIESZCZĘŚLIWE WYPADKI W CZASIE TURNIEJU.