Krótka notatka informacyjna

Wielkimi krokami zbliża się okres powrotu treningów na świeżym powietrzu. Treningi na boisku na pewno odbędą się od 20 marca i terminarz podanych treningów będzie stały. Wtorkowy (14.03) trening nie odbędzie w szkole SP 17, jeżeli się uda znaleźć termin treningu na boisku to tam on się odbędzie. W związku z nadchodzącą rundą wiosenną, w najbliższym czasie odbędą się badania sportowe (data zostanie podana na stronie). Osoby których badania (krew, mecz, EKG) zostały oddane przy jesiennych badaniach, nie muszą na najbliższe badania ich przynosić. Natomiast osoby nowe oraz badania zawodników których data ważności jest krótsza niż rok, są obowiązane dostarczyć w/w wyniki badań na badania sportowe, które odbędą się w klubie. Dodatkowo, osoby które leczą się specjalistycznie mają obowiązek przynieść ostatnie wyniki badań od specjalisty.

Po czwartkowym treningu proszę rodziców o 10 minutowe krótkie spotkanie po treningu w celu omówienia spraw bieżących. Słuszne zebranie, które będzie dotyczyło najbliższego półrocza jest planowane na początek kwietnia.