Turniej UKS Jedność Siemianowice

Słoneczny sobotni poranek i przedpołudnie nie były dla nas najlepszymi momentami podczas turnieju w Siemianowicach Śląskich organizowanego przez UKS Jedność. Po losowaniu fazy eliminacyjnej, cieszyliśmy się że mogliśmy zagrać mecze z uznanymi markami, co powodowało podniesienia poprzeczki wysoko. W grupie B graliśmy z drużynami Gwarka Zabrze, Górnika Zabrze, MUKP Dąbrowa Gónicza oraz Olimpii Piekary Śląskie. Mecze w fazie eliminacyjne były dla nas istną sinusoidą, w której nasza dyspozycja boiskowa nie potrafiła się ustabilizować. Dobre mecze przeplataliśmy meczami w których ewidentnie brakowało naszego stylu znanego z poprzednich zawodów. Pomimo strzelania sporej ilości bramek, przytrafiały nam się proste błędy w obronie, które skutkowały dużą ilością straconych bramek. Brak koncentracji w tym dniu był widoczny i niestety, turniej ten nie był dla nas tak przyjemny jak inne tego roczne halowe rozgrywki. W tym roku pozostał nam jeszcze jeden turniej halowy w Bieruniu, który rozegramy 18 marca.